کفش

بهترین عناصر پیاده‌ روی و دونده‌ های پیاده‌ روی، کفش کوهنوردی قارتال می باشد و آن‌ ها را با هم ترکیب می‌کنند. آن‌ ها سبک‌تر و راحت‌ تر از چکمه‌ های پیاده‌ روی هستند، اما به طور کلی همان سطح محافظت را ارائه می‌دهند (منهای سرآستین اطراف مچ پا).

کفش‌های پیاده‌روی برای دوام طولانی‌تر (حدود 800 مایل یا 9 تا 18 ماه برای اکثر افراد) نسبت به دونده‌های تریل طراحی شده‌اند، اما معمولاً به دلیل محافظت اضافی کمی سنگین‌تر هستند.

آنها همچنین کمی سفت تر از یک تریل رانر هستند. به طور کلی دوام، وزن سبک تر و محافظت بهترین تعادل را برای کوهنوردان ارائه می دهد.

اگر بهترین گزینه را می‌خواهید و هر 500 مایل یا بیشتر (6 تا 12 ماه برای اکثر مردم) کفش‌های جدید می‌گیرید، کفش‌های تریل دویدن را انتخاب کنید.

کفش

آنها سبک تر و “بهاری” تر از کفش های پیاده روی هستند. دوندگان تریل نسبت به کفش‌های پیاده‌روی رویه‌های قابل تنفس بیشتری دارند، اما محافظت کمتری دارند.

اگر در خارج از تریل در حال پیمودن مسیر هستید، احتمالاً دوندگان تریل بهترین گزینه نیستند. اما سبکی و راحتی آن باعث می‌شود که پیاده‌روی احساس کند که با کفش‌های کتانی در خیابان راه می‌روید.

برخی از دوندگان تریل با دوام مشکل دارند و کمتر از 500 مایل دوام خواهند آورد. اما شما می توانید و باید حدود 500 مایل از آنها دور شوید. قبل از خرید، بررسی‌ها را بخوانید و انتخاب من را بررسی کنید.

وقتی در زمستان پیاده‌روی می‌کنم، با یک کفش پیاده‌روی مقاوم در برابر آب کفش پیاده‌روی تریل رانر هیبرید می‌روم.

پاهای من را در برف گرم نگه می دارد و محافظت خوبی ارائه می دهد. اگر سطح برف بالاتر باشد، یک جفت گتر نیز می‌پوشم تا برف به داخل کفشم نرود.

عمر اینها شبیه به یک تریل رانر است اما معمولاً بیشتر طول می کشد زیرا اکثر مردم به اندازه بقیه سال پیاده روی زمستانی انجام نمی دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *