غذا

اسپیرولینا نوعی ابر غذای از خانواده غذا ماهی قرمز است. این پلانکتون آبی سبز است که به ماهی شما کمک می کند تا سیستم ایمنی خود را تقویت کند و کمک بزرگی برای مبارزه با بیماری ها و باکتری ها می کند زیرا سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است.

ویتامین های A، B1، B2، B6، B12، C و E را تامین می کند. همچنین حاوی بتاکاروتن است.

غذای ماهی همچنین حاوی طیف گسترده ای از ویتامین ها و مواد معدنی است، اما معمولاً می توانید ویتامین های زیر را در اکثر برندهای برتر غذای ماهی پیدا کنید.

امکانات زیادی برای پرداختن به جزئیات وجود دارد، اما مطمئن باشید که ویتامین ها و مواد معدنی اضافی به مخلوط اضافه می شود، اغلب همراه با آرد گندم، سویا و روغن پاپریکا، و ماهی ها از رنگ های مختلف و رنگ های غذایی لذت می برند.

ماهی ها در طبیعت به دنبال غذایی که ترجیح می دهند می روند و این برای آنها مفید است.

غذا

به عنوان یک صاحب ماهی مسئول، شما می خواهید مطمئن شوید که غذایی که به آنها می دهید خوشمزه، جذاب و مغذی است تا خوب غذا بخورند و عمر طولانی تری داشته باشند.

شما می توانید از میان انواع غذاها، از جمله محبوب ترین گزینه های زیر را انتخاب کنید:

فلیک ها شناخته شده ترین و محبوب ترین برای فیدرهای سطحی و فیدرهای میانی هستند.

تردها دانه های متراکم تری هستند. ویفرها بزرگ هستند و به پایین فرو می روند تا از هم جدا شوند.

گلوله ها همه کاره هستند و می توانند شناور شوند، به آرامی غرق شوند یا به سرعت غرق شوند تا همه ماهی های شما را در خود جای دهند.

قرص‌های چسبناک سرگرم‌کننده هستند زیرا می‌توانید آنها را به کنار مخزن خود بچسبانید و غذا خوردن ماهی را تماشا کنید.

همچنین می‌توانید غذای خشک شده یا منجمد را دریافت کنید، حتی یک بلوک تعطیلات که به مرور زمان و زمانی که دور هستید غذا را به آرامی آزاد می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *