اتصالات

یکی از مهم ترین ویژگی های اتصالات پلی اتیلن 63 قالب گیری بودن آن است. پلی اتیلن یک محصول قالب گیری و شکل است. با این آیتم می توانید هر قطعه اضافه ای که می خواهید بسازید و شیب های دلخواه را به آن بدهید.

با این ویژگی، پلی اتیلن به یک ماده ضروری در تولید اتصالات تبدیل شده است.

پلی اتیلن آب بسیار کمی را جذب می کند. یک آیتم محکم است. بادوام است و دارای ثبات ابعادی است. یک مسدود کننده گاز بسیار خوب است.

در برابر مواد شیمیایی مانند اسید، روغن، گریس مقاوم است. ذوب آسان، روان و غیره انجام نمی شود. می تواند بسیار شفاف و بی رنگ باشد.

در صورت استفاده ضخیم تر، شکل مات و سفیدتری دارد.

این توانایی خود را خاموش می کند و می تواند در برابر اشعه های بنفش و فراتر از آن مقاومت کند.

اتصالات

LDPE مخفف “پلی اتیلن کم چگالی” است. شکل کوتاه شده و پرکاربرد خود را از معادل انگلیسی خود گرفته است. LDPE مخفف “پلی اتیلن کم چگالی” است.

LDPE اولین محصول پلی اتیلن، یک ترموپلاستیک ساخته شده از نفت است. LDPE که برای اولین بار در سال 1933 با اعمال فشار کم تولید شد، از آن زمان تا کنون با همان فرمول تولید شده است.

HDPE یک ماده پلی اتیلن سخت و با چگالی بالا است که از نفت به دست می آید. HDPE شکل اختصاری “پلی اتیلن با چگالی بالا” است.

ترجمه ترکی آن “پلی اتیلن با چگالی بالا” است. HDPE ماده ای بسیار سخت تر و بادوام تر از LDPE است. تحت فشار بالا تولید شد و شروع به اشغال فضای زیادی در صنعت کرد.

پلی اتیلن رزین پیشرفته ای است که در ظروف و ظروف آشپزخانه، لوله و فیلم های بسته بندی استفاده می شود.

همچنین در بطری های پلاستیکی و تولید لوله استفاده می شود. به لطف ویژگی حفاظتی آن، حوزه کاربری و کارایی آن بسیار گسترده است و روز به روز در حال گسترش حوزه کاربری خود است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *