فوم

میکرومورفولوژی سطح شکست منحنی فوم نحوی / فنولی با کسر حجمی 10٪ – 50٪ و فوم نحوی/ فنلی با کسر حجمی 10٪ – 30٪ نیز مشاهده و توسط SEM تجزیه و تحلیل شد.

از موارد گفته شده در ساخت محصولات مختلفی از جمله فوم سقفی استفاده می گردد.

یک دستگاه تست جهانی برای تشخیص استحکام خمشی رزین فنلی خالص، فوم نحوی فنلی با کسر حجمی 10% تا 50 vol% HGM، و فوم نحوی فنولی با کسر حجمی 10% تا 30% حجمی HPM استفاده شد.

با توجه به روش‌های آزمایشی برای خواص بدنه‌های ریخته‌گری رزین ، یک نمونه آزمایشی 80 میلی‌متری × × 15 میلی‌متری در قالب ریخته شد. در طول آزمایش، سرعت بارگذاری 2 میلی‌متر بر دقیقه و دهانه آن 64 میلی‌متر بود.

اگر قیمت یونولیت سقفی شاهرود و سایر محصولات مشابه با قیمت تولیدی کارخانه ها به نمایندگی های فروش ارسال شود محصول با قیمت مقرون به صرفه ای به دست خریدار می رسد.

فوم

مراحل مشخص به شرح زیر است: نمونه آزمایش در وسط نیمکت آزمایش قرار داده شد. دستگاه تست یونیورسال در طول آزمایش به طور پیوسته یک لنگر خمشی به نمونه آزمایشی اعمال می کند تا زمانی که نمونه شکسته شود. حداکثر بار خمشی که نمونه در هنگام شکستن تحمل می کند، مقاومت خمشی نمونه است.

با اطلاع از قیمت فوم و یونولیت موجود در بازار می توانید خریدی رضایتبخش و آگاهانه را انجام دهید.

در این آزمایش، رسانایی حرارتی متر لیزری برای اندازه گیری هدایت حرارتی فوم نحوی فنولی استفاده شد. محدوده دمای آزمایش از دمای اتاق تا 1000 درجه سانتیگراد است.

با توجه به قیمت فوم سرد درجه یک موجود در بازار و مقایسه آن با سایر محصولات هم پوشان می توانید به این نتیجه برسید که استفاده از آن مقرون به صرفه می باشد.

پایداری حرارتی فوم نحوی HGM/فنولی و فوم نحوی HPM/فنولی با استفاده از طیف‌سنج جرمی آنالیز حرارتی یکپارچه STA449 C TG-DSC از NETZSCH در آلمان مورد آزمایش قرار گرفت. TG-DSC در اتمسفر N2 با نرخ گرمایش 5 درجه سانتیگراد در دقیقه از دمای اتاق تا 900 درجه سانتیگراد برای بررسی رفتار کاهش وزن حرارتی فوم نحوی فنلی در محدوده های دمایی مختلف.

 • منابع:
  1. Investigation on the Mechanical and Thermal Insulation Properties of Hollow Microspheres/Phenolic Syntactic Foams
 • تبلیغات: 
  1. آیا تا به حال روغن موتور های رنگی دیده اید؟
  2. کشورهای برتر پرورش دهنده میوه ی خیار در سالهای اخیر!
  3. کمبود مبل راحتی تک نفره در مدارس گامبیا به یک مسئله رایج تبدیل شده است
  4. اولین نهاد کشاورزی در استان مازندارن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *