جک

کارایی و قابلیت اطمینان جک بادی ماشین سنگین در شدیدترین شرایط ثابت شده است. آنها توسط صاحبان SUV و صاحبان اتومبیل برای خود انتخاب می شوند ، با آنها می توانید به راحتی از برف یا باتلاق ، گل و لای ، تله شن و ماسه خارج شوید ، چرخ را تغییر دهید.

بررسی اجمالی جک های پنوماتیک ماشین SLON، Air Jack و دیگران که از لوله اگزوز ماشین و از کمپرسور کار می کنند، به انتخاب مدل مناسب کمک می کند.

جک بادی یک وسیله بالابر خودرو است که مجهز به بالشتک هوا است. این نوع تجهیزات متعلق به دسته دستگاه های تلفن همراه است که در شدیدترین شرایط قابل استفاده است.

جک شناور را می توان در شرایط عملیاتی غیر استاندارد استفاده کرد: خارج از جاده، جایی که پشتیبانی محکمی وجود ندارد، در سفر و در شهر، اگر دستگاه های معمولی بیش از حد دست و پا گیر هستند.

تمامی بالابرهای بادی متعلق به دسته دستگاه های بادی هستند. هنگامی که گاز یا هوای فشرده تامین می شود، حفره داخلی منبسط می شود و به تدریج بار بالا می رود. تنظیم ارتفاع بالابر با شدت پمپاژ جک تعیین می شود.

جک

طراحی جک بادی تا حد امکان ساده بوده و شامل عناصر زیر می باشد.

بالش ساخته شده از مواد الاستیک: PVC یا پارچه لاستیکی.

شیلنگ انعطاف پذیر برای تامین هوا یا گاز. برای پمپاژ با کمپرسور، آداپتور باید همراه باشد.

تشک برای محافظت از بالش در برابر آسیب. برخی از سازندگان لنت های سخت شده مخصوصی را در بالا و پایین

جک می سازند و نیازی به اسپیسرهای اضافی را برای مشتریان بی نیاز می کنند.

هنگام تعویض چرخ در جاده، استفاده از جک های بادی بیشتر توصیه می شود. آنها همچنین هنگام قرار دادن زنجیر برف روی چرخ ها، و همچنین هنگام بیرون کشیدن وسایل نقلیه از مسیرهای گلی یا برفی، خاک شنی چسبنده مفید خواهند بود.

هنگام لغزش، چنین وسیله ای پشتیبانی لازم را فراهم می کند، صرف نظر از وجود خاک جامد در زیر چرخ ها، حتی می توان آن را زیر آب فرو برد.

علاوه بر صنعت خودرو، چنین بالابرهایی به طور گسترده در عملیات نجات، هنگام انجام کارهای مختلف نصب و ساخت و ساز، تخمگذار خطوط لوله و تعمیر ارتباطات خطی استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *